Showbiz

Përfundon sfida por diçka nuk shkoi siç duhej/ Ja vendimi Agait

Shkruar nga Liberale

Përfundon sfida por diçka nuk shkoi siç duhej/ Ja vendimi

Baby G dhe Flori u shpallën si dy finalistët më pak të preferuar të publikut, nga një televotim i cili u hap në spektaklin e së premtes.

Mbrëmjen e sotme, dyshja u vu përballë një sfide dhe ishte Baby G e cila doli e para në garë mirëpo kishte diçka që nuk shkoi me lojën e saj.

Për këtë arsye Agai vendosi të hapë një televotim dhe do të jetë publiku ai që do të vendosë se cili prej dy finalistëve do të qëndroj ende në garë.

Ai që vazhdon garën do të përballet me sfida të tjera deri sa të arrij në fund për të rrëmbyer çmimin e madh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH