Showbiz

Olta Gixhari ZBULON kë sheh në finale nga banorët e BBV, ka dy fjalë për Eglën: Nëse kthehet...

Shkruar nga Liberale

Olta Gixhari ZBULON kë sheh në finale nga banorët e BBV, ka dy

Aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publiikun, Olta Gixhari foli për banorët dhe situatat në Big Brother Vip, ndërsa tregoi ndjesitë e saj gjatë pritjes së ëmbël.

E pyetur lidhur me finalistët e “BBV3”, Olta ka zbuluar emrat që ajo sheh në finale.

“Mendoj Meritonin për shkak të kauzës që ka. Uroj që kur të vijë ai moment, mos të dalë të shkojë pas të dashurës së tij.

Shoh në finale Julin padiskutim, Heidin, Romeo si një përfaqësues i denjë i djalit të mirë. Jam mes Jetmirit dhe Françeskës“-tha Olta në“Big Brother Radio” 

Lidhur me Eglën, fati i të cilës në Big Brother ende nuk dihet, Olta tha:

“E marr të mirëqenë që Egla nuk hyn, nëse rihyn mendoj se do e fitojë pastaj.“

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH