Showbiz

Olsi Bylyku flet për ish-partneren në "BBV': Pyes veten a kam qenë apo jo i dashuruar

Shkruar nga Liberale

Olsi Bylyku flet për ish-partneren në "BBV': Pyes veten a

Këngëtari Olsi Bylyku ka folur për ish-partneren e tij.

Artisti tregon se arsyet e ndarjes ishte sepse ata nuk e njihnin mire as veten as njëri-tjetrin dhe ndoshta janë nxituar. Më tej ai shprehet se për ish-partneren e tij gëzon shumë respekt dhe ndonjëherë i ka kërkuar edhe falej.

Olsi gjithashtu thotë se ishte aq i përkushtuar tek lidhja e tij saqë për një momenti i dukej sikur po i ikte çdo gjë tjetër nga duart.

Olsi: Ndonjëherë i kam kërkuar edhe falje jam nxituar por doja të njihja edhe veten unë isha me atë idenë se kjo është partnerja ime. Unë gëzoj shume respekt për të por ne duhet ta kishim njohur më mirë  veten tonë. Sot e asaj dite them a kam qenë apo nuk kam qenë i dashuruar. Apo ishte ai afeksioni i madh ndaj një personi. Sepse e shikoja se isha më shumë i dhënë se sa duhet, po më kalonte koha për çdo gjë tjetër.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH