Showbiz

O laraskë!/ Nxehet situata midis Ilnisës dhe Ledjonës: Ke marrë zemër ë?

Shkruar nga Liberale

O laraskë!/ Nxehet situata midis Ilnisës dhe Ledjonës: Ke

‘Vëllai i Madh’ ka vendosur banorët e shtëpisë përpara një tjetër sfide ditën e sotme. Pak momente më parë ka nisur dhe ‘Loja e Rezistencës’ ku banori që qëndron më gjatë do të fitojë një çmim prej 3 mijë euro.

O laraskë!/ Nxehet situata midis Ilnisës dhe Ledjonës: Ke

Ilnisa është banorja e parë e cila u skualifikua prej kësaj loje dhe Juli i dyti, sakaq banorët e tjerë janë duke qëndruar mbi butonin e kuq që duhet të mbajnë shtypur në mënyrë që loja e tyre të vazhdojë.

O laraskë!/ Nxehet situata midis Ilnisës dhe Ledjonës: Ke

Pasi Ilnisa dhe Juli janë skualifikuar loja ka vijuar.

O laraskë!/ Nxehet situata midis Ilnisës dhe Ledjonës: Ke

Sakaq një debat nisi mes saj dhe Ledjonës, dy banoret e ‘BBV3’ që kanë kaluar në ofendime dhe tone të larta me njera-tjetrën. Kjo nuk është hera e parë që vajzat kanë përplasje me njëra-tjetrën pasi për ditë me rradhë kemi parë të njëjtat skena me banoret.

‘O laraskë mos më prekë me dorë se jam në lojë. Mos hajde në terrenin tim. Ke marrë zemër ë? Unë jam ajo që t’a heq surratin e ul kokën poshtë e nuk e ngre më’- u shpreh Ledjona për Ilnisën, ku kjo e fundit qëndron përballë saj e cila mundohet që t’a shpërqëndrojë Ledjonën prej lojës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH