Showbiz

Me thikë në dorë, Jetmiri zgjon banorët: Ju s’më respektoni, pse t’ju respektoj unë

Shkruar nga Liberale

Me thikë në dorë, Jetmiri zgjon banorët: Ju s’më

Që pas primes së fundit, Jetmiri dhe Liami kanë qënë ndër banorët më të sulmuar në shtëpinë e Big Brother VIP3. Jetmiri vazhdon të mendojë se banorët nuk e respektrojnë ndaj ai po bën gjithçka për ti prishur rehatinë dhe për ti prishur atyre rehatin.

Mbrëmjen e djeshme pas mesnate kur banoret kishin fjetur, ai mori një gotë dhe një thikë dhe u fut në dhomë për të zgjuar banorët. Ato u shqetësuan shumë dhe e ofenduan banorin.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH