Showbiz

Mbërrin zarfi i zi në "Big Brother Vip", banorët në ankth

Shkruar nga Liberale

Mbërrin zarfi i zi në "Big Brother Vip", banorët

Vetëm pak më parë në shtëpinë e "Big Brother Vip" ka mbërritur një zarf i zi teksa banorët janë habitur.

Pasi e shohin, me të bërtitura lajmërojnë edhe të tjerët nëpër shtëpi, por askush nuk e ka lejen për ta lexuar. Teksa nuk e dinë se çfarë përmban zarfi të gjithë janë në ankth, por një gjë dihet se diçka kanë bërë dhe për këtë Vëllai i Madh ka marrë vendim, të cilin për ta zbuluar mesa duket duhet të presim spektaklin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH