Showbiz

Mbërrin zarfi i bardhë në shtëpi, ja kush u zgjodh lideri i kësaj jave në "BBV"

Shkruar nga Liberale

Mbërrin zarfi i bardhë në shtëpi, ja kush u zgjodh lideri i

Një zarf i bardhë mbërriti pak momente më herët në ambientet e shtëpisë së ‘BBV3’.

I lexuar prej Julit, zarfi njoftoi se ishte momenti për të zgjedhur liderin më të ri të javës për shtëpinë.

Disa banorë zgjodhën veten e disa të tjerë Erjolën. Që kështu lidere më e re e shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri është Erjola Doci.

Erjola do të jetë lidere për gjithë javën duke rikujtuar se ka dhe benefite të tjera.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH