Showbiz

Ledjona zhgënjehet nga publiku, komenti i tyre e lë me gojë hapur: Për nga poshtërsia je ti...

Shkruar nga Liberale

Ledjona zhgënjehet nga publiku, komenti i tyre e lë me gojë

Vëllai i Madh u dha një mundësi 3 të preferuarve të publikut. Ata duhej që të zgjidhnin secili nga dy banorë, të cilët do të kishin mundësinë të shinin se si komentohen nga jashtë.

Romeo, Heidi, Ledjona, Albi, Roza dhe Ilnisa lexuan komentet që ndjekësit kanë lënë në rrjetet sociale.

Komenti për Ledjonën ishte ai që la me gojë hapur banorët, ku në të shkruhej:

“Nëse ka një person që e kalon Gracianon për nga poshtërsia je ti Ledjona”.

Ledjona e habitur nga komenti, pyet se çfarë poshtërsie ka bërë ajo brenda dhe kjo ka sjellë shumë reagime mes banorëve.

Ndërkohë komenti i radhës ishte për Heidin, i cili thotë:

“Më shumë kimi ka pasur Ilnisa me Terrin sesa Romeo dhe Heidi”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH