Showbiz

Ledjona i thyen Romeos vezën kokës, çfarë dënimi do të japë Vëllai i Madh?

Shkruar nga Liberale

Ledjona i thyen Romeos vezën kokës, çfarë dënimi do

Një skenë e ngjashme me atë të Rikes dhe Eglës ka ndodhur edhe sot në BBV3. Ledjona ka goditur me vezë Romeon pasi ky i fundit po i thërriste ‘dele’ gjatë gjithë kohës. Banorja e acaruar i thyen Romeos vezën në kokë, ndërkohë që ky i fundit nuk ka reaguar fare, duke ruajtur qetësinë.

Romeo: A u dënua në Prime kjo gjë? Ça po bëni? E njëjta gjë është.

Ilnisa e mbështeti veprimin e Ledjonës duke i thënë asaj ‘bravo’.

Ilnisa: Shumë mirë ta bëri. Do shkoj edhe unë të marr një vezë.

Romeo: Jeni komplet pa argument. Kjo është fuqia jote.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH