Showbiz

Ledioni dhe opinionistët futen në shtëpinë e “BBV”, ja si reaguan banorët

Shkruar nga Liberale

Ledioni dhe opinionistët futen në shtëpinë e

Ashtu sikurse ishte bërë e ditur, sonte në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, hynë tre të ftuar specialë. Moderatori Ledion Liço dhe dy opinionistët, Ori Nebiaj dhe Arbër Hajdari surprizuan banorët me hyrjen në ditën e 100-të. Personi i parë që u hapi derën ishte Romeo, i cili nuk e la momentin të kalojë pa batuta.

‘Një sekond se e hap i zoti i shtëpisë’– u thotë Romeo, banorëve.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ledioni dhe opinionistët vijojnë përshëndetjet me banorët, të cilët duken të lumtur nga kjo surprizë.

‘A je më mirë’– i thotë Ledjoni, Jetmirit, teksa po e përshëndet.

‘Nuk më keni lodhur fare, përkundrazi. Ajo që ju duhet të bëni është të dëgjoni njëri-tjetrin’– u thotë Ledioni banorëve.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më pas, darka vijoi jashtë, me batuta e biseda të ndryshme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH