Showbiz

"Kujt i thua pise o plakë e ndyrë?"/ Debat i ashpër mes Françeskës dhe Eglës: Je një zhulse!

Shkruar nga Liberale

"Kujt i thua pise o plakë e ndyrë?"/ Debat i ashpër mes

Ditën e sotme ka pasur mjaft debate mes banorëve në "BBV" e më shumë prej tyre Egla. Teksa ka debatuar me Françeskën në dhomën e gjumit, të dyja kanë agravuar në fjalë ofenduese me njëra-tjetrën. Shkak siç duket janë bërë peshqirët e trupit dhe që Françeska i ka larë me 30 gradë.

Françeska: Çfarë nuk shkon me ty? Kujt i thua pise? Kujt i thua pise ti mi? A je në terezi se çfarë po thua?

Egla: Je një zhulse! Peshqirët e trupit me 30 gradë? Më hap rrugën zhulse.

Françeska: U bëre ti të më thuash zhulse? Plak e ndyrë.

Egla: Ik mi pise, zhulse, mos i prek peshqirët!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH