Showbiz

“Ke rënë brenda ore kafshë?” Silvi tregon hallin e tij të vetëm: S’po bëj lojë, më pëlqen Erjola

Shkruar nga Liberale

“Ke rënë brenda ore kafshë?” Silvi tregon hallin e

Silvi shprehet se ka pëlqim të vërtetë ndaj Erjolës dhe nuk po bën aspak lojë. Theksojmë se edhe në videon prezantuese të tij, Silvi shprehu se një ndër vajzat që ka më shumë qejf në BBV është Erjola.

Romeo: Ke rënë brenda ore kafshë?

Silvi: Po jo more, mos ta shohim ashtu.

Romeo: Më thuaj të vërtetën.

Romeo: Po bën lojë apo e ke qejf vërtetë?

Silvi: Po jo more, se nuk po bëj lojë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH