Showbiz

“Ka qenë i lidhur me shoqen e ngushtë…”/ Fationi jep informacione për Meritonin

Shkruar nga Liberale

“Ka qenë i lidhur me shoqen e ngushtë…”/ Fationi

Gjatë një bisede me Rike Roçin dhe Sara Karajn, Fation Kuqari ofendon Meriton Mjekiqin duke i thënë “legen”. Ai po komentonte debatin që moderatori pati me Erjola Doçin, ku la të nënkuptohej se ata kanë flirtuar me njëri-tjetrin.

Fationi: Ai legeni e la të nënkuptohej sikur ajo e kishte ngacmuar kastile. Por ai legeni ka qenë me shoqen e ngushtë i lidhur jashtë. E kupton si dukesh si plehrë? E bënte qëllimisht, ai është legen, duhet të dalë jashtë.

Fationi: Ai është legen, të njëjtën gjë ka bërë edhe me ty. Po me ty është tjetër gjë. Po ai është ligen dhe do ta kuptoni shumë qartë.

Rike: Si është tjetër gjë, ajo që më përmendi ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH