Showbiz

Heidi ia thotë ‘troç’ Gracianos/ “Më vjen për të vjellë kur flet ti…”

Shkruar nga Liberale

Heidi ia thotë ‘troç’ Gracianos/ “Më vjen

Heidi Baci është një nga banoret më pa komplekse dhe të sinqerta të ‘Big Brother Vip’. Ajo ka zbuluar një anë të karakterit të saj, ku çdo pakënaqësi apo hatër mbetje ja thotë në sy banorëve pa asnjë kompleks.

Sot teksa po qëndronte në oborrin e shtëpisë, fill pas debatit të tij me Romeon, Heidi i ka thënë Gracianos se nuk i pëlqen mënyra sesi flet dhe i shkakton ndjesi të vjellash.

Ky koment ka ardhur i papritur për koreografin i cili tha se nuk i pëlqeu aspak dhe do të gjejë dhe ai mënyrën si ti drejtohet herën tjetër Bacit. Kjo e fundit e ka kaluar bisedën me humor.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH