Showbiz

Egla ia thotë copë Romeos: Ti e ke bërë mbretëreshën me Heidin!

Shkruar nga Liberale

Egla ia thotë copë Romeos: Ti e ke bërë

Gjatë një bisede mes Eglës dhe Romeos ajo i ka thënë atij që ai nuk di të sillet me Heidin. Sipas saj, është Romeo ai që po luan rolin e ‘të vështirit’ në marrëdhënien me Heidin.

Egla: Ti nuk e di se ti s’ke besim një dhe ti je i impenjuar te Juli. Ti e ke bërë mbretëreshën me atë, po ajo është  budallaqe që të rri ty nga pas. Sa më keq të trajtojë një mashkull mesa duket, aq më shumë i shkon nga pas. Ke zgjedhur me u bë ti ai që gjuhet, me e bë ti damën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH