Showbiz

"Do plasë sherri"/ Çfarë po paralajmëron Romeo? Do zgjohet ndonjëri natën...

Shkruar nga Liberale

"Do plasë sherri"/ Çfarë po paralajmëron Romeo?

"Big Brother Vip Albania" është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Këtë javë banorët kanë vendosur që të kenë buxhet personal dhe jo në grup ashtu siç ka qenë deri më tani. Ama duket se kjo Romeos nuk i ka pëlqyer, pasi mendon se është një taktikë për të krijuar sherre dhe shprehet se do të ketë shumë zënka këtë javë.

Romeo: Do plasë sherri, kjo ndarja e buxhetit do zihet shumë në shtëpi, do çohet njëri natën do marri ndonjë gjë

Ilnisa: Nëse do të futësh duart te buxheti jonë futi o Romeo askush nuk po e bën problem.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH