Showbiz

Dhoma e gjumit në "Big brother vip" kthehet 'përmbys'. Ja kurthi që i bënë banorët Julit dhe Erjolës

Shkruar nga Liberale

Dhoma e gjumit në "Big brother vip" kthehet

Mbrëmjen e djeshme disa nga banorët e "BBV" kanë vendosur të kthejnë dhomën e gjumit përmbys.

Kanë qenë Jetmiri, Lidi dhe Liami që u panë duke përmbysur krevatët e Julit dhe Erjolës.

Ata në fshehtësi pa praninë e dyshes, i kanë ngritur dyshekët dhe i kanë përmbysur duke e bërë dhomën e gjumit të duket në kaos total.

Veprimi i tyre nuk është pritur mirë nga Meritoni i cili i ka kritikuar duke thënë se kjo nuk është mënyra për të luajtur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH