Showbiz

Deklaratat e Oltës për bashkëshortin: Mund të kishte prishur familjen tonë...

Shkruar nga Liberale

Deklaratat e Oltës për bashkëshortin: Mund të kishte prishur

Aktoja e njohur Olta Gixhari së fundmi ka folur më shumë rreth jetës së saj personale.

Gjatë një bisede në emisionin "Ndryshe" në Top Albania Radio, ajo e falenderoi me fjalë shpirti bashkëshortin e saj, i cili e ka mbështetur atë gjatë gjithë qëndrimit të saj në “Big Brother VIP 2”.

“Falenderoj shumë bashkëshortin tim. Ai është një hero! Jo vetëm që ka përballuar urrejtjen që unë pata gjatë kohës së ‘BBV’, por dhe të gjitha lajmet e shëmtuara që kanë dalë për mua. Po të ishte ndonjë bashkëshort tjetër mund të kishte prishur edhe familjen.”- u shpreh Olta.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH