Showbiz

"Dardha nën dardhë bie", ja si duket mamaja e Heidit, publikisht deri tani kemi njohur vetëm të atin

Shkruar nga Liberale

"Dardha nën dardhë bie", ja si duket mamaja e Heidit,

Që nga momenti kur u fut në Big Brother VIP në Shqipëri, Heidi Baci ka treguar pak ose aspak për familjen e saj.

Ajo nuk preferon të flasë për prindërit, ndërsa gjatë qëndrimit në Big Brother ka takuar vetëm vëllain e saj.

Megjithatë, shqiptarët të gjithë e njohin babain e Heidit pasi u fut në Grande Fratello, duke bërë që më pas ajo të lërë programin në mes.

Por shumë pak ka folur për nënën e saj. Disa ditë më parë, Heidi është shprehur se nëna e saj është shumë më e bukur se ajo.

Dhe në fakt është e vërtetë. Nga fotot duket se mamaja e Heidit është shumë e bukur dhe nga kjo ne kuptojmë se nga ka ngjarë Heidi Baci.

"Dardha nën dardhë bie", ja si duket mamaja e Heidit,

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH