Showbiz

Bes Kallaku merr vendimin e rëndësishëm në lidhje me jetën e tij personale! Ja çfarë deklaroi ai

Shkruar nga Liberale

Bes Kallaku merr vendimin e rëndësishëm në lidhje me

I ftuar ditën e sotme në ‘Vizioni i Pasdites’ ka qenë aktori Bes Kallaku.

Teksa ka folur për jetën e tij private, Besi shprehet se është shumë i kursyer kur bëhet fjalë për dalje nëpër intervista.

Kjo pasi çdo gjë që ai mund të thotë, i marrin dhe i nxjerrin nga konteksti.

Sipas Besit e mira është që publiku të dëgjoj mesazhe njerëzore dhe jep një “mesazh” për të gjithë:

“Unë nuk dal në intervista. Nuk flas për jetën time personale sepse t’i marrin dhe t’i nxjerrin nga konteksti. Bëjnë lajm për klikime. Lajmi i mirë nuk përbën më lajm. Publiku ka nevojë të dëgjojë mesazhe. Nuk po i mësoj unë, por po i them të gjithëve kushdo që ka mundësi të japë mesazhe njerëzore.”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH