Showbiz

"Ajo po dredh muhabetin me Julin"/ Romeo përshtypjet më negative për Eglën: Tendencioze totalisht!

Shkruar nga Liberale
"Ajo po dredh muhabetin me Julin"/ Romeo përshtypjet më

Edhe pse nisi si një shoqëri e ngushtë duke se tashmë marrëdhënia mes Romeos dhe Eglës nuk është më e njëjta.

Gjatë spektaklit të djeshëm ata kanë debatuar fortë teksa të njëjtën situatë kanë ndjekur dhe më vonë.

Në një bisedë që Romeo ka zhvilluar me Heidin, për Eglën ai e ka konsideruar banoren tendencioze në gjërat që bënë dhe thotë.

“Tendencioze totalisht. Unë jam shqyer për atë që ditën e parë. Unë në fillim nuk po e merrja dot seriozisht, nuk po e besoja dhe po e merrja me të qeshur. Dhe ajo dhe juli e dredhin muhabetin” – thotë Romeo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH