Showbiz

A është gati për një ribashkim me Sara Hoxhën? Ledri Vula habit me përgjigjen

Shkruar nga Liberale

A është gati për një ribashkim me Sara Hoxhën? Ledri

Ledri Vula dhe Sara Hoxha prej disa kohësh komentohen për marrëdhënien e tyre.

Çifti thuhet se është ndarë, ndonëse nuk është konfirmuar nga asnjëra palë.

Blogerja e njohur ka qenë së fundmi e ftuar në një emision, ku është pyetur edhe për këtë raport.

Ajo ka lënë peng çdo gjë, duke treguar se ka edhe mundësi ribashkimi në të ardhmen.

Ndërsa reperi ka dhënë një intervistë për MCN TV, ku edhe është pyetur për një ribashkim – që i referohet me ish-partneren.

“Po, me 100 probleme jam rikthyer”, ka qenë përgjigja e prerë e artistit të njohur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH