Magazinë

Nuk flasin më Jori Delli dhe Olta Gixhari? Ja çfarë tregon ish-banorja e "BBV"?

Shkruar nga Liberale

Nuk flasin më Jori Delli dhe Olta Gixhari? Ja çfarë tregon

Tashmë ka nisur sezoni i ri i “Pushime On Top”, e cila do të jetë guida e ditëve të nxehta të verës.n

E ftuar ditën e djeshme në një intervistë me Lei Krajën ka qenë modelja dhe ish-banorja e ‘BBV2″, Jori Delli, e cila ka treguar edhe të reja nga lidhja e saj me reperin italian Fred De Palma. Jori dhe Olta Gixhari kanë qenë banore të të njëjtit edicion të “BBV” dhe e pyetur në lidhje me miqësinë me të Jori është përgjigjur:

Lei: Me Olta Gixharin ke miqësi?

Jori: Oltën e dashuroj, e adhuroj është super femër dhe kur del me Oltën është super më pëlen shumë është shumë njeri i mirë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH