Magazinë

Kush e shoqëroi Heidin në festën e "BBV3"?

Shkruar nga Liberale
Kush e shoqëroi Heidin në festën e "BBV3"?

Kanë kaluar tre ditë që nga përfundimi i edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania”. Egla Ceno u shpall fituese e këtij edicioni, duke rrëmbyer kështu çmimin e madhe prej 100 mijë euro.  

Siç ndodh çdo vit, mbrëmë është organizuar një festë me të gjithë ish-banorët pas përfundimit të këtij reality show.

Nga fotot dhe videot e publikuara në rrjetet sociale vihet re se kush nga ish-banorët ishin të pranishëm në festë. Heidi Baci ka qenë një ndër to, e cila ishte e shoqëruar nga Bora Zemani.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gazeta Shqip (@gazeta_shqip)

Ndërkohë Heidi ka zgjedhur të qëndrojë me disa nga ish-banorët, mes tyre edhe Julian Dedën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gazeta Shqip (@gazeta_shqip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH