Magazinë

“Ik tani mbaroi…”/ Meri Shehu “kapet” me gazetarin: E dëgjoj shpesh analistin por…

Shkruar nga Liberale

“Ik tani mbaroi…”/ Meri Shehu “kapet” me

Korrespondenti i Top Channel në Londër, Arben Manaj, ishte mbrëmë në një lidhje live me “Top Arena”, ku komentoi fitoren e Anglisë kundër Holandës.

Teksa po festonte për fitoren e Anglisë, e cila zyrtarisht është në finalen e “Euro 2024” së bashku me Spanjës, Manaj ka edhe disa rezerva.

Sipas tij, Anglia mund të bëjë më shumë se performanca në këtë kampionat.

Këtu ndërhyri astrologia e njohur, e cila iu drejtua Manajt duke i thënë ‘se ai flet mirë për Anglinë kur fiton dhe flet keq kur humb’.

Pjesë nga biseda:

Meri Shehu: E dëgjoj shpeshherë analistin nga Anglia që e shanë Anglinë, kur fiton Anglia thotë ‘oo fitoi Anglia’, pastaj thotë ‘jo nuk është gjë Anglia’. Anglia do të fitojë kampionatin

Edi Manushi: E thotë Meri Shehu dhe yjet

Meri Shehu: Mbaroi

Arben Manaj: Unë nuk jam parashikues i fatit, po nuk ka problem

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH