Horoskop

Shenjat e horoskopit që do të jetojnë një verë shumë romantike

Shkruar nga Liberale

Shenjat e horoskopit që do të jetojnë një verë

Nëse jeni beqarë dhe po prisni gjithashtu verën për të përjetuar dashurinë, për të flirtuar dhe për të jetuar netë magjike dhe ëndërrimtare, atëherë gjithçka që duhet të bëni është të kontrolloni gjithçka që ju tregojmë më poshtë për shenjat me fat të muajve të ardhshëm dhe të shihni nëse është edhe e juaja.

Le t’i marrim gjërat nga fillimi. Marsi do të jetë në Demi deri më 21/7. Kjo do të thotë se më të favorizuarit janë Dashi, Peshorja dhe Bricjapi.

Marsi më pas do të kalojë te Binjakët ku përfshin gjithashtu Demin, Akrepin dhe Ujorin që i përkasin dekadës së parë dhe gjysmës së dekadës së dytë. Pjesa tjetër janë paksa të pafat sepse kanë Saturnin tek Peshqit që i prek dhe ua vështirëson jetën.

Afërdita do të jetë në Gaforre deri më 11 korrik dhe u premton romancë Binjakëve, Peshqve dhe Shigjetarit të dekadës 1 dhe 2. Më pas kalon te Luani ku do të qëndrojë deri më 5 gusht dhe favorizon Gaforret, Bricjapët dhe Dashi. Nga data 6 deri në 30 gusht, që do të jetë në Virgjëreshë, do të favorizojë Luanët dhe Demin, të dekadës së parë dhe të dytë.

Poll
SHQIPENGLISH