Horoskop

Nga 30 maj këto shenja Horoskopi i japin fund problemeve në çift

Shkruar nga Liberale

Nga 30 maj këto shenja Horoskopi i japin fund problemeve në

1. Dashi (21 Mars – 19 Prill)

Çfarëdo që keni kaluar ju shërben vetëm në këtë moment. Ju, duke qenë një Dash i fortë dhe i mençur, merrni çdo monedhë nga gjithçka që keni vënë në jetën tuaj, si të mira ashtu edhe të këqija. Ju mendoni se çdo moment i jetës suaj ka qenë kuptimplotë dhe besoni në fuqinë e së mirës në çdo hap.

Do të shihni se gjatë hënës katrore të Venusit, marrëdhënia juaj është jashtëzakonisht me fat. Ajo që keni tani me partnerin tuaj është pikërisht ajo që duhet të keni. Ju e pranoni këtë person dhe ndërsa të dy keni patur disa probleme në marrëdhënien tuaj, ju e pranoni plotësisht se e gjithë kjo është pjesë e procesit. Nëse do ta jetoni plotësisht jetën tuaj, ajo do të vijë me ulje-ngritje.

E enjtja sjell njohurinë se gjithçka është menduar të jetë ‘siç është’ dhe kjo do të thotë se çfarëdo që ju dhe partneri juaj po kaloni tani, gjithçka do të funksionojë vetë, pavarësisht se çfarë. Ju nuk largoheni nga problemet dhe as partneri juaj. Çfarëdo që zgjidhni të bëni, dijeni këtë: Po bëni zgjedhjen e duhur. Kjo ka të bëjë me të jetuarit në energjinë pozitive të momentit magjik që është tani.

2. Luani (23 korrik – 22 gusht)

Luani, mund të ndiheni sikur keni shpenzuar shumë kohë duke humbur ditët, sikur të kishit gjithë kohën në botë për të bërë atë që dëshironit të bëni, dhe në një farë mënyre, kjo ishte e vërtetë. Ne të gjithë kemi gjithë kohën në botë derisa një ditë të kuptojmë se nuk e kemi. Të enjten, ka të ngjarë të të godasë shumë, Luan, se është koha të filloni të jetoni për çdo ditë. Jeni me një partner romantik që ka nevojë që të përqendroheni; mos u rebeloni. Shko me këtë, Leo.

Është ndjenja më e mirë në botë të kesh diçka për të pritur, por nuk mund të sakrifikosh të tashmen për hir të së ardhmes – e ardhmja nuk është e garantuar. As partneri juaj romantik nuk është në një farë mënyre dhe ju duhet të dini se ata janë aty për ju tani. Gjatë hënës katrore të Venusit më 30 maj, duhet t’u kushtoni vëmendje atyre . Mos lejoni që shqetësimi juaj për të ardhmen të pengojë të tashmen.

Kur partneri juaj thërret emrin tuaj, respektoni atë me praninë tuaj të plotë. Mos u tregoni atyre se jeni të hutuar ose të preokupuar me gjëra që nuk janë në dhomë. Paraqituni për këtë marrëdhënie dhe nderoni atë që keni, pasi kjo është një lidhje e shenjtë që ndani me këtë person të madh. Jini aty për ta dhe vlerësoni se sa shumë shfaqen për ju, Leo. Jetoni jetën tuaj në të tashmen, pasi nuk e dimë kurrë se çfarë do të sjellë e nesërmja.

3. Akrepi (23 tetor – 21 nëntor)

Sheshi i hënës, Venusi ndryshon atë që mund të jetë vetëm një ditë mesatare për ju më 30 maj, Akrepi, dhe ajo që përjetoni mund të ndryshojë këndvështrimin tuaj për marrëdhënien tuaj. Ka diçka urgjente që do të dalë në lidhje me të qenit i pranishëm për partnerin tuaj sikur të jeni duke u udhëhequr nga një dorë e padukshme. Të enjten, do të shihni se personi që doni është dikush me përvojë më të mirë në të tashmen.

Ajo që mund të dini me siguri është se marrëdhënia juaj është në vendin më të mirë që ka qenë për ca kohë. Megjithatë, ju dhe partneri juaj duket se keni harruar se sa mirë e keni të dy. Këtu vjen një vlerësim i vogël , dhe të enjten, gjatë sheshit të hënës, Venusit, do të shihni dritën.

Ju mund të shihni njëri-tjetrin çdo ditë dhe të mos ‘shiheni’ njëri-tjetrin. Momenti a-ha do të vijë gjatë Afërditës së Sheshit të Hënës dhe papritmas do të kuptoni se personi me të cilin jeni është i bukur, i zgjuar, tërheqës, i sjellshëm, i dashur dhe aty për ju. Kjo e enjte ju vë menjëherë në kontakt me atë që keni. Kjo nuk ka të bëjë me atë që do të ndodhë javën e ardhshme ose vitin e ardhshëm. Gjithçka ka të bëjë me të tashmen, dhe këtu ju dhe partneri juaj romantik do të gjeni momentet tuaja më të mira.

Poll
SHQIPENGLISH