Horoskop

Këto 3 shenja horoskopi do ju trembin me zemërimin e tyre

Shkruar nga Liberale

Këto 3 shenja horoskopi do ju trembin me zemërimin e tyre

Dijeni se duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm me ta. Mos i provokoni dhe përpiquni të jeni sa më të qetë, sepse nuk dallohen nga gjakftohtësia dhe vetëpërmbajtja. Le të shohim pak më poshtë se për cilat shenja flasim.

DASHI

Dashi në një moment mund të jetë i qetë dhe i qetë dhe në tjetrin, diçka mund ta acarojë, ta bëjë të tërbohet dhe mund ta shihni duke bërë rrëmujë me gjithçka rreth tij. Ai është gjakftohtë dhe nuk merr shumë kohë për të filluar të bërtasë, të zihet dhe të sulmojë. Kur zemërohet, verbohet dhe humbet kontrollin. Ai nuk e kupton se çfarë po bën dhe cilat mund të jenë pasojat e asaj që po bën.

GAFORRJA

Gaforrja konsiderohet nga të gjithë si një fëmijë i vogël i përulur që ul kokën dhe nuk flet, sepse në përgjithësi është modest. Por duhet të dini se Gaforren kur e shqetëson kthen syrin dhe nuk sheh përballë. Ti trembesh vetëm duke parë pamjen e saj dhe nuk di ku të vraposh për t’u fshehur. Ajo është në gjendje t’ju ndjekë edhe në makthet tuaja.

LUANI

Luani rivalizon Dashin për sa i përket zemërimit dhe shpërthimeve. Në fund të fundit, të dyja janë shenja zjarri dhe të gjithë e dimë se një zjarr që djeg gjithçka në rrugën e tij. Pra, imagjinoni Luanin të tillë kur ai zemërohet. Ai “djeg” gjithçka përballë, turbullohet dhe nuk kupton çfarë bën dhe çfarë thotë. Dhe nuk duhet shumë për të zemëruar një Luan. Mjafton një koment nënçmues për t’i bërë

Poll
SHQIPENGLISH