Horoskop

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e shtunë 23 mars 2024

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e shtunë 23 mars 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Hëna hyn në shenjën tuaj dhe mund të ndikojë shumë në fillimin e ditës së nesërme. Mund të mos jetë një nga ditët më pozitive... Por fatmirësisht me kalimin e orëve gjërat do të ecin në drejtimin e duhur.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 23 mars 2024), kjo fundjavë mund të përfaqësojë lakmusin, veçanërisht në fushën sentimentale. Vendosni ndjenjat tuaja në lojë dhe do të zbuloni nëse ata përreth jush ia kthejnë vëmendjen apo jo.

BINJAKËT

Kohët e fundit jeni shoqëruar nga njohje të ndryshme. Mendoni me kujdes dhe men se çfarë ju bën vërtet të lumtur dhe veproni në përputhje me rrethanat.

GAFORRJA

Kur je i shqetësuar dhe nervoz vuani nga shqetësime në stomak. Mundohuni të qëndroni të qetë edhe nëse mund të ngacmoheni apo provokoheni këtë fundjavë, mos iu përgjigjni me vrull provokimeve. Nuk do të keni dobi…

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 23 mars 2024), në këtë fundjavë të marsit mund të keni disa vështirësi në gjetjen e qasjes së duhur ndaj partnerit tuaj. Do të gjeni të mahnitni të tjerët.

VIRGJËRESHA

Është një periudhë e rëndësishme, si në punë ashtu edhe në dashuri. Është koha për t'u përfshirë plotësisht pa hezitim dhe shqetësime, së shpejti do të korrni frytet e dëshiruara. Guxim në punë!

PESHORJA

Hëna është në shenjën tuaj: gjatë orëve të ardhshme mund të keni takime interesante në sferën sentimentale, por edhe çuditërisht në sferën e punës, të cilat mund të ndryshojnë perspektivat tuaja.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 23 mars 2024), në këtë periudhë nuk jeni shumë të interesuar për çështjet e dashurisë. Megjithatë, gjatë fundjavës, diçka mund t'ju ndodhë që mund të rindez atë flakë tek ju që aktualisht duket e shuar.

SHIGJETARI

Kur fillon pranvera, përgatiteni veten për dashuri. Për çiftet, do të jetë koha për të bërë udhëtime dhe eksperienca të paharrueshme. Në veçanti, për ata që janë beqarë, ka ardhur koha të gjejnë sërish dashurinë.

BRICJAPI

Jeni një shkëmb, keni një karakter të fortë dhe shumë të vendosur, kjo ju bën - shpesh - pikë referimi për të tjerët. Por edhe ju, siç po ndodh në këtë periudhë, duhet të merrni frymë. Shfrytëzojeni të nesërmen për të qenë pranë njerëzve tuaj të dashur dhe atyre që ju duan.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 23 mars 2024), marrëdhëniet e dashurisë duhet të testohen, stimulohen dhe forcohen. Fundjava është ajo e duhura për të provuar veten me partnerin dhe për të zbuluar se çfarë mendojnë për ju të tjerët.

PESHQIT

Keni përjetuar një javë shumë të rëndë por për fat të mirë kemi mbërritur në portat e fundjavës të cilën do t'ju duhet ta shfrytëzoni maksimalisht për të pushuar dhe relaksuar pak.
/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH