Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 30 Mars 2024

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 30 Mars 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Për fundjavën do të jetë më mirë të mbani nervat larg... Kafshoni gjuhën para se të thoni diçka të gabuar... Nëse ka një projekt për të realizuar, është koha e duhur për të provuar që të arrini qëllimet. ju keni vendosur për veten tuaj.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 30 mars 2024), gjatë fundjavës më në fund do të ketë një rikuperim të qartë në nivel fizik. Duhet të keni durim dhe maturi në punë për të arritur suksesin që keni aspiruar prej kohësh.

BINJAKËT

Jeni mjaft nën presion për shkak të angazhimeve të shumta në punë. Fundjava që nis së shpejti mund të jetë e rëndësishme nga pikëpamja e punës.

GAFORRJA

Kjo fundjavë në fund të marsit do të jetë e mbushur me takime pune për shumë prej jush. Për sa i përket ndjenjave, kjo nuk është një periudhë e lumtur, por prisni me besim.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë, 30 mars 2024), e juaja mund të jetë një fundjavë e rëndësishme për ndjenjat, veçanërisht për gratë që janë në kërkim të dashurisë. E rëndësishme dhe e qëndrueshme.

VIRGJIRËSHA

Pas disa ditësh vështirësie jeni në një rikuperim të qartë, të paktën nga pikëpamja fizike. Ky është kuadri i përsosur për të sfiduar plotësisht veten.

PESHORJA

Për sa i përket ndjenjave, situata është mjaft e qetë. Në punë, gjatë orëve të ardhshme të kësaj fundjave të muajit mars, mund të keni mundësi të rëndësishme për rritje profesionale.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 30 mars 2024), Urani është në opozitë, por jo gjithçka do të shkojë keq gjatë orëve në vijim. Disa prej jush mund ta përdorin këtë periudhë për të ndryshuar punë.

SHIGJETARI

Jeni shumë gjaknxehtë: përpiquni të qëndroni të qetë. Këshilla është të qëndroni të qetë dhe të veproni me qetësi, duke menduar me kujdes se çfarë të bëni.

BRICJAPI

Jeni një person që i merrni shumë seriozisht marrëdhëniet personale, njerëzore dhe sentimentale. Veçanërisht në dashuri jeni gjithmonë shumë të vendosur dhe gjithmonë përpiqeni të kënaqni kërkesat e partnerit tuaj.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 30 mars 2024), është koha për të çuar përpara njohuritë e bëra javët e fundit. Mund të krijoni një marrëdhënie të re, që do t'ju ndihmojë të rriteni në një nivel sentimental.

PESHQIT

Marsi, Venusi dhe Urani kanë hyrë në shenjën tuaj që do të thotë se mund të bëni njohje që do t'ju ndryshojnë jetën ose do t'i japin vlerë të re marrëdhënieve që janë të rëndësishme për ju.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH