Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 17 Shkurt 2024

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS,  e shtunë 17 Shkurt 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Jeni njerëz të fortë dhe kur e keni mendjen të bëni diçka, duhet ta arrini qëllimin tuaj me çdo mjet, edhe nëse të gjithë rreth jush ju thonë mos u bëni kokëfortë... Ndonjëherë është një avantazh, në raste të tjera jo. vërtetë … Gjatë fundjavës do të keni mundësinë të vlerësoni një projekt që mund të jetë i frytshëm më vonë në pranverë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 17 shkurt 2024), momenti pozitiv vazhdon, edhe në këtë fundjavë që nis sot do të jeni plot energji. Periudhë pozitive sidomos për dashurinë, dikush do të rizbulojë një rast të mirë... Shikoni mirë përreth.

BINJAKËT

Problemet që nuk janë zgjidhur muajt e fundit mund t'ju rikthejnë në shqetësim në javët në vijim; do të jetë një fazë jo tamam e shkëlqyer e vitit, prandaj tregohuni të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët dhe kujdesuni për trupin tuaj. Drejtoni çdo debat në dashuri.

GAFORRJA

Në këtë periudhë të mesit/fundit të shkurtit keni mendime, dhe kjo falë një Hëne disonante, por jeni ende në një fazë rikuperimi. Deri në muajin mars, i cili është pranë nesh, do të keni një provë të rëndësishme për të kaluar. Kini kujdes nga ata njerëz që pretendojnë se janë miqtë tuaj, por në vend të kësaj komplotojnë kundër jush... Mbani sytë hapur.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 17 shkurt 2024), në orët dhe ditët në vijim do të shpenzoni më shumë para. Këto janë shpenzime të paparashikuara ose do t'ju duhet të ndihmoni dikë në vështirësi financiare. Mundohuni të shmangni diskutimet, t'i çoni përpara ose t'i shtyni për disa ditë.

VIRGJËRESHA

Kohët e fundit ju është dashur të përballeni me ndarje të mëdha, tani nuk doni të dëgjoni për dashuri të vështira apo lidhje të kota. Po mësoni të jeni më konkretë dhe më realistë dhe kjo mund t'ju bëjë të jeni shumë të papritur në veprimet tuaja.

PESHORJA

Orët e fundit keni qenë polemizues. Ata që punojnë prej kohësh në një kompani kanë menduar të largohen sepse e gjejnë veten në kushte armiqësore ose në çdo rast jo rehat. Me Saturnin disonant, kjo fazë nuk është në të vërtetë një krizë. Jeni ju që keni pak energji për të bërë gjëra. Ne kemi nevojë për optimizëm për të ardhmen.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 17 shkurt 2024), në orët në vijim nuk do të ndiheni më të mirët në nivel fizik edhe sepse do të keni shumë për të bërë. 2024 do të jetë një vit që do t'ju çlirojë nga shqetësimet dhe gjërat që nuk janë më në rregull. Nëse një marrëdhënie nuk funksionon më, qetësoni zemrën tuaj.

SHIGJETARI

Në orët e ardhshme do të dashuroheni edhe më lehtë. Në të njëjtën kohë, megjithatë, lodheni lehtë... Nëse në dashuri ka pasur mosmarrëveshje të përsëritura, do të duhet të bëni kujdes. Momentet e tensionit mund të kthehen gjatë fundjavës.

BRICJAPI

Jeni një shenjë e fortë dhe e vendosur, por mbani mend se është gjithashtu mirë të dëgjoni se çfarë thonë të tjerët herë pas here. Ata që janë mbyllur do të duhet të ndryshojnë qëndrim. Bëni një kthesë. Pas gjysmës së dytë të marsit do të kuptoni një situatë jo shumë të qartë ...

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 17 shkurt 2024), ditë të rëndësishme, herë pas here do të dëshironit të ndryshonit diçka në jetën tuaj, mos bëni revolucion, por shikoni horizonte të tjera. Është e vështirë për ju të mos planifikoni diçka të re dhe stabiliteti ju shqetëson. Ecni hap pas hapi.

PESHQIT

Një dashuri e papritur po vjen për ata që janë beqarë apo kanë plane të mëdha për çifte (një fëmijë?). Nga ana juaj ka një dëshirë të madhe për të përfunduar në sferën sentimentale. Qëllimi kryesor është stabiliteti.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH