Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e premte 15 mars 2024

Shkruar nga Liberale

HOROSKOPI I DITËS, e premte 15 mars 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Gjatë kësaj periudhe yjet mbi të gjitha mbrojnë sferën sentimentale. Çiftet e reja dhe çiftet e sapolindura në veçanti do të përjetojnë një fundjavë plot përfshirje dhe pasion. Mundohuni të mos e prishni këtë moment me polemika të panevojshme, që lidhen me çështje të vjetra.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 15 mars 2024), po kaloni një fazë të karakterizuar nga ndryshime të thella. Do t'ju duhet të pranoni situata të reja dhe t'i shfrytëzoni ato në avantazhin tuaj, në vend që të rezistoni dhe të parandaloni atë që është e pashmangshme.

BINJAKËT

Afërdita disonante sigurisht që nuk flet në favorin tuaj, veçanërisht kur bëhet fjalë për dashurinë dhe komunikimin. Çiftet afatgjata që tani po zvarriten lodhshëm mund të përjetojnë një fundjavë shumë të munduar.

GAFORRJA

Duke filluar nga nesër – 15 Mars – do të nisë një fazë astrologjike shumë premtuese, plot ide, surpriza të këndshme por edhe kënaqësi në nivel pune. Mund të ketë disa promovime të këndshme në rrugë, veçanërisht për ata që kanë studiuar shumë ose kanë punuar shumë për një projekt të rëndësishëm.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 15 mars 2024), Jupiteri disonant mund të sjellë tensione në familje veçanërisht për çështje që lidhen me menaxhimin e parave apo aspekte të tjera praktike. Paratë duhet të përpiqeni t'i menaxhoni me masë, duke shmangur shpenzimet e panevojshme. Pozicioni i Venusit është padyshim shumë pozitiv. Kjo do të ndihmojë veçanërisht ata që janë në kërkim të shpirtit binjak.

VIRGJËRESHA

Shtëpia, puna dhe shpenzimet do jenë ndër temat më të debatuara në familje. Mund të lindin konflikte ose tensione me njerëzit që doni. Yjet ju këshillojnë të moderoni tonin.

PESHORJA

Dita mund të sjellë ende tensione në marrëdhëniet ndër-personale. Ndoshta do të jetë dikush që do të përpiqet t'ju mërzitë ose që ju ka mbajtur nën kontroll për një kohë të gjatë. Tani jeni ju që dëshironi të hiqni guralecin nga këpucët tuaja...

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte, 15 mars 2024), pozicioni i Venusit ju bën pa dyshim më të dashur dhe më të prirur për të përjetuar ndjenjat me përfshirje më të madhe. Tani jeni të gatshëm të varrosni kapelën, veçanërisht nëse kohët e fundit kanë lindur tensione në familje ose në marrëdhënien tuaj me partnerin.

SHIGJETARI

Mërzia dhe monotonia mund të përfaqësojnë një kurth të madh për ata që jetojnë një histori që është zvarritur për një kohë të gjatë. Duhet të bëni më shumë përpjekje për ta bërë historinë tuaj më argëtuese dhe emocionuese.

BRICJAPI

Pozicioni i Venusit stimulon anën tuaj sentimentale. Ndoshta një miqësi e veçantë mund të bëhet diçka shumë më e rëndësishme. Do të ketë të gjitha kushtet për të njohur njerëz të rinj dhe për t'u dashuruar, veçanërisht nëse keni kohë që kërkoni personin e duhur.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 15 mars 2024), rikthehet dëshira për t'u përfshirë, për të eksploruar horizonte të reja, për të bërë gjëra të reja dhe për të mos ngecur gjithmonë në të njëjtat gjëra të vjetra. Gjëja e rëndësishme për ju do të jetë të keni një person në krah që do të dijë t'ju stimulojë dhe që di të ju inkurajojë.

PESHQIT

Është koha për të planifikuar gjëra të reja dhe për të nxjerrë në pah ambiciet tuaja. Çdo projekt që fillon tani mund të ketë disa zhvillime vërtet të kënaqshme. Tani për tani keni nevojë për njerëz frymëzues dhe konstruktivë.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH