Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e hënë 24 Qershor

Shkruar nga Liberale

HOROSKOPI I DITËS, e hënë 24 Qershor

Nga Paolo Fox

DASHI

Nis mbarë java e re. Fundjava ishte paksa e ngadalësuar për ju për shkak të hënës së pafavorshme, sot i rikthehemi garave. Shumë projekte shumë të preferuara, ndjenja të lira por kujdes mos e teproni. Më mirë të bëni hapa të ngadaltë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 24 qershor 2024), Mërkuri ju fton të zgjidhni çështje ekonomike dhe praktike. Disa marrëdhënie janë krejtësisht të padobishme nëse jo të dëmshme dhe së fundi, edhe nëse në disa raste me vuajtje, duket se edhe ju e kuptoni këtë.

BINJAKËT

Të dashur Binjakë, nesër dhe pasnesër do të vijë një përgjigje, shumë planetë në shenjë do të thotë shumë stimuj, shumë mundësi, shumë projekte të reja dhe intuitë të mëdha, por edhe shumë angazhime ndaj mos e teproni. Edhe për dashurinë është koha për të dalë në shesh.

GAFORRJA

Dje ishte një ditë e qetë, por të hënën, veçanërisht në mbrëmje, gjithçka do të jetë më mirë. Mjaft nostalgji, më në fund do të vijnë shpërblimet e dashurisë dhe të punës që keni pritur prej kohësh, shikoni përpara me besim.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 24 qershor 2024), disa prej jush ende po luftojnë me sëmundje fizike, por gradualisht do t'i kapërceni ato. Ndoshta ju prisni shumë në dashuri, dhe veçanërisht kur ndiheni aq magjepsës sa ndiheni këto ditë falë kësaj Venusi të bukur.

VIRGJËRESHA

Kushtojini vëmendje konflikteve, edhe nëse nga jashtë dukeni të qetë, brenda mund të përjetoni mundime, kur jeni kështu mbyllni komunikimet dhe zhdukeni, është një moment në të cilin do të tundoheni të izoloheni. Kujdes nga ata që kthehen nga e kaluara.

PESHORJA

Këto janë ditë të veçanta për ju, në të cilat duhet të vendosni themelet për lëvizjet e ardhshme, jo më akuza për të shkuarën. Yjet shfaqen bukur për marrëdhënie personale. Është gjithashtu një kohë e mirë për të pohuar veten në punë me shpërblime gjatë rrugës.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 24 qershor 2024), jemi përpara një periudhe të rëndësishme për ju, edhe për para dhe punë pas shumë daljeve. Rregulloni idetë tuaja, ka ende disa kundërshtarë për t'u përballur, por do të bëni shumë mirë.

SHIGJETARI

Shumë planetë nuk shfaqen ashtu siç duhet, do të thotë që në këtë moment ndjeni shumë tensione brenda jush, pengesa, keqkuptime në dashuri dhe në punë. Kujdes çfarë thoni dhe bëni, është një moment kompleks, edhe në punë ndoshta do të ketë ndonjë zhgënjim për të duruar.

BRICJAPI

Kjo është ende një periudhë e mirë për ju dhe po përmirësohet. Merreni me një mosmarrëveshje të vogël dashurie dhe jepini vetes kohë dhe hapësirë ​​për ndjenjat, sepse Venusi duhet shfrytëzuar. Mos u mbyllni në vetvete.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 24 qershor 2024), npo filloni të rifitojmë lartësinë, për t'u ndjerë më mirë edhe fizikisht. Dashuria ka nevojë për forcë dhe guxim, Afërdita jep emocione të forta dhe madje dashuria me shikim të parë është e mundur në javët në vijim.

PESHQIT

Ndiheni të dekurajuar, sepse jeni duke pritur që dikush t'ju vërejë. Nëse jeni në pritje të përgjigjeve për punën do të duhet të prisni pak, të paktën deri më 27 qershor. Është një moment kur duhet të jesh i duruar pa parë gjithçka të zezë.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH