Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e hënë 1 korrik 2024

Shkruar nga Liberale

HOROSKOPI I DITËS, e hënë 1 korrik 2024


Nga Paolo Fox

DASHI

Gjatë kësaj jave në fillim të korrikut që po fillon do të keni shumë gjëra për të bërë dhe do të lini mënjanë dashurinë dhe ndjenjat në përgjithësi... Nëse tashmë keni një lidhje të vazhdueshme, mund të acaroheni nëse është shumë e lirë; në të njëjtën kohë mund ta konsideroni një partner tepër xheloz si mbytës.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 1 korrik 2024), gjatë orëve në vijim do të keni një motiv dhe energji të madhe. Ju pret një javë shumë interesante në fillim të korrikut, e cila do të zgjasë deri në muajin gusht, sidomos kur bëhet fjalë për dashurinë.

BINJAKËT

Kjo javë e korrikut do të jetë problematike për ju veçanërisht nga pikëpamja fizike: kushtojini vëmendje mbi të gjitha goditjeve të diellit dhe ndryshimeve të papritura të temperaturës. Mbajeni veten të sigurt dhe pushoni sa më shumë që të mundeni.

GAFORRJA

Në këtë moment keni një Venus të favorshëm e cila do t'ju ndihmojë të rikuperoni si në dashuri ashtu edhe në punë. Në dashuri, shmangni të menduarit për të kaluarën dhe, nëse jeni të angazhuar në një histori të re dashurie, shmangni krahasimet me të shkuarën. Kthejeni faqen një herë e përgjithmonë. Vetëm shikoni prapa.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 1 korrik 2024), në këtë periudhë të vitit keni probleme me paratë: nuk keni mjaftueshëm për të realizuar një projekt që të është veçanërisht për zemër. Mundohuni të mos ofendoni ndjenjat e askujt.

VIRGJËRESHA

Javë e përsosur që ju të mendoni për dashurinë dhe ndjenjat në përgjithësi, pasi do të kuptoni nëse një marrëdhënie do të funksionojë apo jo. Këtë javë në fillim të korrikut do të keni forcë të madhe dhe gjithashtu do të mund të filloni të planifikoni disa projekte të rëndësishme.

PESHORJA

Gjatë orëve të ardhshme të këtij muaji korrik që po fillon do t'ju duhet shumë pushim dhe qetësi. Dashuria? Këtë javë do të vini re më pak bashkëpunim me partnerin dhe gjithashtu mund të përjetoni momente shqetësimi dhe mosmarrëveshjeje me të.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 1 korrik 2024), është koha e duhur për t'u dashuruar! Sa i përket punës, megjithatë, do të ketë një tension. Përveç dashurisë, muaji korrik ju premton edhe gjëra të mira për sa i përket miqësisë.

SHIGJETARI

Stresi dhe nervozizmi janë mbi ne për shumë prej jush të lindur në këtë shenjë. Mundohuni të hiqni qafe disa probleme që kanë lindur veçanërisht nëse të vërtetat janë fshehur ose ka pasur keqkuptime. Sqaroni gjithçka. Forca!

BRICJAPI

Gjatë kësaj jave në fillim të korrikut 2024, përpiquni të kujdeseni për një histori dashurie që e keni lënë pas dore pak kohët e fundit. Guxim!

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 1 korrik 2024), ajo që do të fillojë do të jetë një javë në të cilën do të lehtësoheni veçanërisht nëse keni pasur një krizë ekzistenciale. Ju po përpiqeni të gjeni veten dhe kjo nuk është e lehtë. Emocionet pozitive po vijnë. Gati për t'i përqafuar?

PESHQIT

Kjo javë e korrikut 2024 do të jetë plot lëvizje për ju. Viti i kaluar ka qenë shumë sfidues, veçanërisht kur bëhet fjalë për punën. Do ketë ende disa dyshime në dashuri, por asgjë shumë shqetësuese.

/Liberale.al/

 

Poll
SHQIPENGLISH