Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e enjte 20 qershor 2024

Shkruar nga Liberale

HOROSKOPI I DITËS, e enjte 20 qershor 2024

Nga Paolo Fox

DASHI

Jeni i shqetësuar dhe po luftoni me disa komplikacione, që rrjedhin nga fakti se po luftoni për të marrë diçka më shumë dhe për fat të keq nuk është aq e thjeshtë të arrini te dama... Mundohuni të qëndroni të qetë, duke ditur se duke filluar nga korriku vështirësitë. do të ulet.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 20 qershor 2024), nëse një dashuri e re po lind, absolutisht nuk duhet të thoni "jo". Muaji korrik do t'i vërë në provë edhe marrëdhëniet, duke qenë se nga data 11 e muajit Afërdita do të marrë një tranzit të veçantë dhe do t'i shtohet një Hënë të kundërt jo tamam të jashtëzakonshme.

BINJAKËT

Sigurisht që nuk ju mungon forca dhe guximi. Këtyre i shtohen edhe intuitat e mira dhe pozicioni i shkëlqyer i Jupiterit (në shenjë për disa ditë) që ju afron me të lindurit e shenjave të Ujorit dhe Peshores; pikërisht me ta mund të ndani pak çmenduri të shëndetshme dhe të argëtoheni shumë!

GAFORRJA

Qiell i rëndësishëm për ju, me shumë planetë në shenjë duke përfshirë Venusin dhe Mërkurin; Dielli gjithashtu ju “puth” fjalë për fjalë, duke ju dhënë dëshirën për të rishikuar gjithçka keni bërë deri tani dhe mbi të gjitha kohën për të qenë pranë njerëzve që doni. Konfirmimet në punë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 20 qershor 2024), ju pëlqejnë sfidat dhe mbi të gjitha t'i fitoni ato. Fatkeqësisht nuk është e mundur të triumfosh gjithmonë, por kur ndeshesh me disfatë, zemërohesh. Ky është rasti i ditëve të fundit por mund ta kompensoni shumë shpejt dhe me interes! Vazhdoni të punoni në një projekt që është vetëm i skicuar tani për tani.

VIRGJËRESHA

Tani i keni idetë më të qarta, stuhia e ditëve të fundit ka kaluar dhe jeni gati të vini bast për idetë tuaja! Planetët që kanë qenë kundër këtij muaji do të kthehen në një pozicion të mirë në korrik, ndaj nëse keni situata apo marrëdhënie të mbyllura tani ndiheni më mirë dhe më të lehtë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 20 qershor 2024), në këto ditë do të arrini të kapërceni shumë dyshime. Periudha e reflektimit dhe e vlerësimit po përfundon dhe ju keni ide më të qarta! Në fund të qershorit do të jetë e mundur të lidhet një marrëveshje, falë Venusit në aspekt të shkëlqyeshëm që favorizon veçanërisht personat e moshës 20 deri në 30 vjeç.

SHIGJETARI

Keni disa planetë kundërshtarë dhe kjo ndikon në aftësinë dhe energjinë tuaj fizike, prandaj duhet të gjeni kohë për të pushuar dhe për t'u shkëputur nga vështirësitë e jetës së përditshme. Kushdo që ka qenë veçanërisht i sëmurë duhet absolutisht të ndalojë dhe ndër të tjera do të fillojë të ketë disa dyshime për mjedisin në të cilin gjenden.

BRICJAPI

Durimi do të duhet të jetë protagonisti i kësaj dite në qershor dhe i pjesës tjetër të javës, përpiquni të jeni të kujdesshëm edhe nëse gjërat shkojnë përpjetë. Edhe ju, ashtu si miqtë tuaj Shigjetar, keni të bëni me disa planetë në kundërshtim...

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 20 qershor 2024), jeni të favorizuar nga yje të rëndësishëm, plus Jupiteri nuk është më përballë: ka një dëshirë të madhe për t'u larguar, për të eksploruar, për të kënaqur kureshtjen për të parë vende të reja dhe për t'u takuar. njerëz të tjerë. Për më tepër, ata që kanë në krah një partner optimist që janë të gatshëm të bëjnë kërkime janë veçanërisht me fat.

PESHQIT

Fillon një fazë e rëndësishme që do të kompensojë fillimin shumë të vështirë të qershorit, veçanërisht për profesionistët e lirë që do të ndihmojnë në përcaktimin e një takimi ose rinovimin e një marrëveshjeje!

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH