Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e diel 5 Maj

Shkruar nga Liberale

HOROSKOPI I DITËS, e diel 5 Maj

Nga Paolo Fox

DASHI

Për ata që kanë guximin të sfidojnë botën këto ditë do të jenë në gjendje të zgjidhin shumë probleme dhe të hapen për një të ardhme rozë, në disa raste edhe të papritura.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 5 maj 2024), po hyni në një fundjavë me Hënën në shenjë, e cila së shpejti do të jetë gjithashtu një aspekt i mirë për Saturnin. Këto do të jenë ditë me energji dhe me një dëshirë të madhe për të vepruar dhe për të shkëlqyer.

BINJAKËT

E diela do të jetë ditë e veçantë e cila shumë prej jush do të ketë ndjenjën e qartë se duhet të përballen me sfida të reja. Kjo ndjenjë ju stimulon të bëni gjithmonë më mirë dhe këtë fundjavë mund të përgatisni terrenin për ditët e kënaqësisë së madhe.

GAFORRJA

Të dielën do t'ju duhet të çliroheni nga disa ngarkesa si në sferën sentimentale ashtu edhe në atë të punës. Do t'ju duhet t'i bëni të qarta ndjenjat tuaja. Duhet të sqaroheni apo të mbylleni me disa kolegë apo bashkëpunëtorë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 5 maj 2024), e diela do të jetë ditë disi e lodhshme dhe shumë nervoze. Gjithashtu sepse keni ardhur nga ditë të ngarkuara dhe do të kishit dashur të pushoni, por angazhimet do të mbeten të ngutshme edhe në ditët në vijim.

VIRGJËRESHA

Fundjava do të jetë dy ditë me fuqi të madhe falë një Hëne në aspekt të shkëlqyer. Kjo do t'ju japë energji dhe pozitivitet të madh që do t'ju ndihmojë shumë në marrëdhëniet ndërpersonale.

PESHORJA

Gjatë kësaj fundjave, në fillim të majit do t'ju duhet t'i kushtoni vëmendje portofolit, sepse keni pasur shumë shpenzime. Në veçanti, do të dëshironit t'i vini në veprim idetë tuaja që ato të bëhen realitet.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel, 5 maj 2024), mund të zgjoheni paksa nervoz dhe të demoralizuar. Por më mirë duhet të mësoheni të jetoni me këtë situatë për të paktën 48 orët e ardhshme. Do të kalojë.

SHIGJETARI

Këtë fundjavë të majit duhet të investoni në ndjenja. Nëse keni kohë që i jeni përkushtuar një personi, ka ardhur momenti të surprizoni partnerin. Nëse jeni beqarë mund të realizoni takime të veçanta.

BRICJAPI

Po rizbuloni energji të mirë dhe racionalitet më të mirë dhe kjo do t'ju ndihmojë të lidheni në një mënyrë pozitive dhe proaktive me njerëzit përreth jush gjatë gjithë kësaj fundjave me fillimin e majit.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 5 maj 2024), e diela do të jetë ditë reflektimi dhe ndoshta edhe agjitacioni. Keni qenë pak nervoz ditët e fundit, përpiquni të gjeni qetësi për të kuptuar se çfarë dëshironi nga e ardhmja juaj e afërt.

PESHQIT

Ajo që po përjetoni do të jetë një fundjavë çliruese. Marrëdhëniet e rëndësishme do të përfundojnë të konsoliduara dhe jo vetëm kur bëhet fjalë për dashurinë.
/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH