Aktualitet

Pamje dramatike/ Biznesmeni Hida i shtrirë dhe i gjakosur në lokal

Shkruar nga Liberale

Dalin pamjet e para pas ekzekutimit që ndodhi sot në mëngjes në qytetin e Lushnjës, ku mbeti i vrarë 35-vjeçari Besmir Hida.

Ai ishte duke pirë kafe në katin e dytë të një lokali që i përkiste të afërmve të tij, ndërkohë që një person me maskë u ngjit sipër dhe e qëlloi me breshëri kallashnikovi, duke e lënë të vdekur në vend.

Lexo edhe: Tronditet Lushnja/ Ekzekutohet me kallashnikov biznesmeni (EMRI)

Lexo edhe: Lushnjë/ Dy vite më parë Hidës i vranë nipin, tritol edhe në makinë

Lexo edhe: Vrasja në Lushnjë, gjendet e djegur makina e autorëve

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH