Showbiz

Luizi koncert me Noizy-n, ngjit Kiarën në skenë dhe i bën super dedikim

Shkruar nga Liberale

Luizi Ejlli ka dhënë koncertin e tij të parë pasi doli nga shtëpia e Big Brother Vip.

Mbrëmjen e djeshme këngëtari ka pasur koncertin e tij të parë së bashku me reperin e njohur Noizy.

Luizi ka kënduar para qindra fansash, duke ngjitur në skenë dhe Kiarën dhe duke i dedikuar sërish këngën "Me ty".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH