Showbiz

Kush kishte dyshime, Kiara dhe Luizi prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e bebes

Shkruar nga Liberale
Kush kishte dyshime, Kiara dhe Luizi prindër për herë të

Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër për herë të parë.

Revista “Who” ka zbuluar se ditën e sotme është organizuar edhe “baby gender”, një festë shumë private, ku është zbuluar gjinia e bebes.

Është vajzë.

Prej javësh përflitej lajmi se dyshja do të bëhen prindër, megjithatë asnjëri prej tyre nuk kishte konfirmuar.

Kiara dhe Luizi u njohën, u dashuruan dhe u martuan gjatë aventurës së tyre në spektaklin televiziv “BBV”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH