Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Kriza erdhi, presim shirat

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Kriza erdhi, presim shirat

Këshilli i Ministrave shpalli dje gjendjen e emergjencës për furnizimin me energji elektrike.

Siç e kishte paralajmëruar, kryeministri tha edhe dje se Shqipëria nuk i shmanget dot pasojave të krizës globale.

Ai ngulmoi se vendi nuk i mbulon dot nevojat me prodhimin vendas, ndërsa sot pritet të dalë me një plan konkret për mbështetjen e familjeve në nevojë.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH