Horoskop

Këto tre shenja të horoskopit nuk do ta lejojnë kurrë mashkullin t'i kotrollojnë

Shkruar nga Liberale
Këto tre shenja të horoskopit nuk do ta lejojnë kurrë

Ja cilat janë 3 shenjat e horoskopit që nuk do ta lejonin kurrë një mashkull t’i kontrollonte.

Dashi

Dashi është vazhdimisht në kërkim të mënyrave për të provuar se sa e fortë është pothuajse në çdo aspekt të jetës së saj. Ajo gjithashtu kërkon mundësi për të marrë role drejtuese, kështu që më mirë besoni se ajo kurrë nuk dëshiron t’i thuhet se çfarë të bëjë, ajo dëshiron të jetë përgjegjësja.

Ajo është e sigurt dhe nuk do të lejojë askënd ta mbajë poshtë ose ta bëjë të besojë se vlen më pak se sa është në të vërtetë. Dashët nuk i lejojnë kurrë që një burrë t’i kontrollojë dhe kjo gjë është mjaft e sigurt.

Demi

Demi përderisa shijon padyshim kënaqësitë materiale, gëzon edhe fuqinë dhe ndjenjën e të pasurit. Pra, mos mendoni se do të fitoni kontrollin mbi të duke e mbushur me dhurata të bukura dhe të shtrenjta. Thjesht nuk funksionon kështu.

Quhet dhuratë për një arsye dhe ajo nuk ju ka borxh asgjë në këmbim.

Ujori

Ju mund të mendoni se keni kontroll mbi ujorët, por do të gaboni. ujorët thjesht di si t’i luajë letrat e tij si duhet, dhe ajo është gjithmonë ajo që kontrollon nëse e dini apo jo.

Edhe nëse ajo përfundon e lënduar, sërish do të ngrihet më e fortë se kurrë.

 

Poll
SHQIPENGLISH