Showbiz

Këngëtarja e njohur uron njeriun e saj më të shtrenjtë për ditëlindje

Shkruar nga Liberale

Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e ndër vite ka vazhduar të sjellë projekte shumë të veçanta.

Dita e sotme nuk është vetëm Pavarësia e Shqipërisë, por edhe ditëlindja e shumë personave, ndër ta edhe e ëma e Dafinës.

Teksa ka festuar mes shumë artistëve dhe ka uruar të gjithë shqiptarët, nuk mund të mungonte edhe një urim për ditëlindjen e nënës së saj. Dafina ka postuar disa foto nga fëmijëria e saj bashkë me të dhe ka shkruar:

Gëzuar ditëlindjen dritë! Të dua shumë, jeta jem

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH