Showbiz

Këngëtari shqiptar bëhet sërish baba, bashkëshortja ndan lajmin e ëmbël

Shkruar nga Liberale
Këngëtari shqiptar bëhet sërish baba, bashkëshortja

Reperi i njohur Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij, Gresa, janë bërë prindër për herë të tretë. Çifti kanë mirëpritur në jetë një djalë, pas dy vajzave.

Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë bashkëshortja e reperit, përmes një fotoje të publikuar në rrjetin social Instagram.

"Bebja jonë arriti më 27 shtator 2023. Një bebe e shëndoshë i quajtur Andre Arifi. Ne jemi përtej të bekuar dhe me fat. Faleminderit Zotiti për këtë dhuratë të çmuar”, ka shkruar Gresa krahas fotos që ka shpërndarë në Instagram.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH