Showbiz

Ish-banorja e "BBV", tregon arsyen pse Stresi i kërkon 10 mijë euro Luiz Ejllit

Shkruar nga Liberale

Ish-banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Juliana Nura, ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin “E Diell”, pjesë e rubrikës “Dielli apo Hëna”.

Madje ajo nisi e para edhe lojën me fotografi, ku në mënyrë krejt rastësore do të merrte 5 imazhe të ndryshe që përfshijnë dy personazhe të njohur të ekranit, një vend, send dhe një emoji.

Julianës nw pesw imazhet e zgjedhura i ranë Stresi, një strip club, emoji dashur dhe Luiz Ejlli dhe me këto krijoi historinë e saj, e cila i dha edhe fitoren.

“Stresi shkon në një strip club dhe nuk ka lekë. Merr shokun e tij Luiz Ejlli, i cili ka fituar Big Brother dhe i kërkon 10 mijë euro që të kalojë bukur, se e ka lënë edhe gruaja. Fundi është shumë i lumtur”, shprehet Juliana Nura

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH