Aktualitet

Infektohet drejtoresha, mbyllet kopshti në Korçë

Shkruar nga Liberale
Infektohet drejtoresha, mbyllet kopshti në Korçë

Kopshti 17 në qytetin e Korçës është mbyllur, pasi drejtoresha e tij është testuar pozitive me COVID-19.

Drejtoresha kishte shfaqur simptoma të koronavirusit dhe nuk kishte shkuar në punë që të premten.

Pasi iu bë tamponi dhe u testua pozitive është vendosur mbyllja e kopshtit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH