Showbiz

I vuri në dukje buzët silikon/ E ftuara përplaset ashpër me Ronaldon: Kush je ti mo, që s’di të lidhësh 2 fjalë

Shkruar nga Liberale
I vuri në dukje buzët silikon/ E ftuara përplaset ashpër me

Një përplasje e ashpër ka ndodhur ditën e sotme në “E Diell” ku protagonist ka qenë Ronaldo Sharka dhe një ish-konkurrente e Për’puthen, Eda.

“Kush je ti mo që sdi të lidhësh dy fjalë. Ti më jep vëmendje shumë të shëmtuar dhe nuk e dua fare atë vëmendje që më jep ti.”- tha Eda

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH