Horoskop

HOROSKOPI për ditën e shtunë 29 tetor 2022

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI për ditën e shtunë 29 tetor 2022

DASHI

Kjo fundjavë do të shërbejë për të sqaruar shumë gjëra. Bëhuni gati të përballeni me njerëz ose angazhime të rëndësishme, edhe nëse jeni tërhequr shumë shpesh kohët e fundit…

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 29 tetor 2022), ju pret një fundjavë ku mund të realizoni një rikuperim të nevojshëm. Përdorni këto ditë për të mbyllur marrëveshje të rëndësishme pune. Në sferën sentimentale do të jetë e nevojshme të keni edhe pak më shumë guxim.

BINJAKËT

Pas një jave të mirë, do të ndiheni pak të zhytur nga e ana e kundërt e asaj që do të donit… Disa prej jush do të pyesin veten nëse po bëni zgjedhjet e duhura dhe mund të ndihen të lodhur dhe nervozë. Sa i përket punës, ajo ju rrit fuqinë.

GAFORRJA

Nëse ka njerëz që ju interesojnë, mund të rrini me ta dhe të arrini rezultate të shkëlqyera. E diela do të japë më pak se ditët e tjera. Drejtoni çdo debat apo grindje familjare sa më shpejt të jetë e mundur.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 29 tetor 2022), yjet janë gjithnjë e më shumë miqtë tuaj, dhe ju jeni gjithnjë e më aktivë dhe më të fortë në veprimet tuaja. Tani keni mundësinë edhe të përfshiheni, prandaj prisni lajme (si pozitive ashtu edhe negative).

VIRGJIRËSHA

Jeni gjithmonë shumë të kuptueshëm dhe ka nga ata që përfitojnë nga kjo. Tani keni një pamje edhe më të qartë të jetës suaj. Gjatë fundjavës, mund të rikuperoni në një nivel sentimental.

PESHORJA

Ata që punojnë me familjen apo njerëzit e dashur mund të jenë ndjerë të mënjanuar dhe për këtë arsye kanë ndërruar grupe apo punë. Duhet të kuptoni nëse është vërtet kështu apo jo.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 29 tetor 2022), ju pret një fundjavë shumë e bukur për të jetuar me personin që doni. Ata që janë për një kohë të gjatë “Single” duhet të pyesin veten nëse kanë frikë të hedhin një hap më tej apo jo. Pak guxim nuk do t’iu bënte keq.

SHIGJETARI

Është e vërtetë që jeni shumë impulsiv, por tani mund dhe duhet të filloni të keni dyshime, si dhe të ndaloni për një moment. E diela mund të jetë një ditë e lodhshme edhe për disa diskutime brenda shtëpisë.

BRICJAPI

Këto kohë keni energji të mëdha fizike. Në këtë periudhë, keni gjithashtu një dëshirë të madhe për të shpenguar veten. Java nuk ka qenë idilike, por gjithçka që mendoni dhe bëni në këtë fazë tani e tutje do të ketë rëndësi.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 29 tetor 2022), do të hyni në një fundjavë interesante. Javën e ardhshme Jupiteri nuk do të jetë më kundër dhe do të keni një vrull të ri në marrëdhëniet tuaja me mundësi të reja, për të përjetuar emocione të bukura.

PESHQIT

Mund të vuani nga disa shqetësime të vogla kalimtare, si dhimbje shpine apo probleme me kyçet... Me pak fjalë, fundjava mund të mos jetë më e mira nga pikëpamja e fitnesit fizik. /Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH