Aktualitet

HOROSKOPI I DITËS, e premte 1 shtator 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e premte 1 shtator 2023

DASHI

Kjo ditë është e mirë për beqarët që do kenë disa mundësi për të takuar shpirtin binjak. Në punë duhet të vlerësoni me kujdes çdo projekt të ri të propozuar. Dikush mund të jetë vërtet i duhuri për ju.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 1 shtator 2023), jeni në një periudhë disi kaotike nga pikëpamja e ndjenjave, por mos u shqetësoni sepse gjithçka do të qetësohet së shpejti. Në punë nuk është një ditë e mirë për të marrë rezultate.

BINJAKËT

Duhet të përgatiteni për t'u përballur me hënën, e cila do të vihet përballë. Në punë ka shumë angazhime dhe konfirmimet janë ende larg. Do të arrini të merrni kënaqësi të mëdha në çdo fushë.

GAFORRJA

Dashuria po shkon mirë dhe kjo është koha për të shijuar pak qetësi. Në punë tregohuni më të qartë për të shmangur debatet me kolegët. Përndryshe, rrezikoni t'ua hidhni atë atyre përreth jush.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 1 shtator 2023), ka ardhur koha për t'i dhënë më shumë hapësirë ​​dashurisë. Në punë mos merrni vendime të nxituara apo vendime të diktuara nga një moment inati.

VIRGJËRESHA

Nëse ka dikush që tashmë ju bën të rrahë zemrën, veproni pa frikë. Në punë keni nevojë për më shumë përpjekje. Verës po i vjen fundi dhe ju duhet të filloni sërish me më shumë dëshirë dhe entuziazëm. Jini krenarë për veten dhe suksesin tuaj.

PESHORJA

Lajme po vijnë për beqarët që mund të përfitojnë nga favori i yjeve për të gjetur dashurinë. Një moment shprese vjen në punë, pas një pjese të parë të vështirë të vitit.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 1 shtator 2023), jeni në një moment disi konfuz dhe duhet të bëni durim. Në punë bëni kujdes dhe mos bëni hapa më të gjatë se këmbët. Rrezikoni të pendoheni.

SHIGJETARI

Ky mëngjes fillon me shumë energji, që do të ishte më mirë të derdhej në dashuri. Në punë mund të ketë ndryshime ose zhvendosje. Nuk ju pëlqejnë lajmet, sidomos ato të papritura, por do të arrini të përballoni çdo vështirësi.

BRICJAPI

Në dashuri vjen një moment relaksi dhe pozitiviteti. Në punë bëni më shumë durim dhe mos lejoni që të papriturat t'ju pushtojnë. Mund të ketë ndryshime të papritura, por ju, me diplomacinë dhe organizimin tuaj, do të arrini të përballoni gjithçka me shkathtësi.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 1 shtator 2023), nuk ka asnjë mënyrë për të rikuperuar në dashuri nëse keni pasur diskutime apo keqkuptime. Mos u frikësoni në punë sepse zgjidhjet janë afër.

PESHQIT

Duhet t'i kushtoni vëmendje jetës bashkëshortore, sepse jeni paksa të zënë me punë këto ditë. Nga pikëpamja profesionale, duhet të jeni të duruar nëse jo gjithçka po shkon ashtu siç dëshironi.

/Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH