Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 8 nëntor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 8 nëntor 2023

DASHI

Në dashuri ju duhet pak kohë për veten me qëllim për të reflektuar për të ardhmen. Në punë bëni kujdes sepse gjithçka që shkon keq do të bëhet edhe e padurueshme.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 8 nëntor 2023), në dashuri do të ketë një mënyrë për të sqaruar shumë gjëra me partnerin tuaj dhe në punë prisni disa lajme të mira.

BINJAKËT

Faza e shtytjes dhe tërheqjes vazhdon në dashuri me dikë të shenjës së Luanit ose Shigjetarit, por është më mirë të merrni një vendim përfundimtar. Në punë mbyllni projektet në mes të muajit.

GAFORRJA

Nëse je beqar mund të kesh dashuri me shikim të parë dhe ta “detyroni” dashurinë të bëhet sërish protagonist i jetës tënde. Në punë vijnë gjëra të reja dhe prandaj jeni shumë të lumtur për këtë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 8 nëntor 2023), si Afërdita ashtu edhe dielli ju kërkojnë të jeni të kujdesshëm në dashuri. Në gjysmën e dytë të muajit si jeta private ashtu edhe ajo profesionale do përmirësohet, si dhe do bëni gjëra të shkëlqyera.

VIRGJËRESHA

Dita po ecën paksa ngadalë sa i përket ndjenjave. Në punë dëshironi të hidheni në diçka të re dhe akoma më ndryshe nga zakonisht.

PESHORJA

Kjo ditë ju shtyn të merrni vendime dashurie dhe në punë do të ketë një mundësi për të adresuar një diskutim delikat me partnerin. Jo çdo gjë po shkon sipas planit, por shumë gjëra do të funksionojnë para se të pyesni.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 8 nëntor 2023), mëngjesi është ideal për ndjenjat edhe nëse do të ketë disa grindje me partnerin. Do ketë shumë intuitë në punë.

SHIGJETARI

Bëni kujdes të mos bini viktimë e provokimeve të të tjerëve në dashuri. Në punë është një periudhë e artë dhe do të arrini shumë më tepër. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi. Qëndroni gjithnjë gati.

BRICJAPI

Në dashuri vjen një rikuperim i bukur sidomos pas një periudhe krize. Në punë do keni mundësi të fitoni pak më shumë. Mund të bëni disa sugjerime. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 8 nëntor 2023), në dashuri mund të ketë polemika ndaj vëmendje maksimale. Në punë tregoni gjithë durimin sepse do t'ju duhet. Do të shihni që së shpejti do të jeni në gjendje të merrni një kënaqësi të madhe.

PESHQIT

Dita ofron shumë emocione dhe në punë do t'i lejojë profesionistët e lirë të fitojnë pak më shumë. Ndoshta kontrata dhe bashkëpunime të reja. Nga ana tjetër, veçanërisht në fushën tuaj, sapo të bëni emër, është më e lehtë të arrini diçka të rëndësishme.

/Liberale.al/

 

 

Poll
SHQIPENGLISH