Horoskop

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e enjte 5 tetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e enjte 5 tetor 2023

DASHI

Në dashuri ka pak pasiguri dhe gjithashtu nervozizëm. Mundohuni të jetoni gjithçka me më shumë qetësi. Në punë prisni disa probleme, sidomos nëse punoni me publikun. Do të shihni që pak nga pak gjithçka do të jetë mirë. Do të jeni në gjendje të merrni një kënaqësi të madhe.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 5 tetor 2023), hëna nuk ju mbështet me vëmendje maksimale në dashuri. Në punë mundohuni të tregoheni më bujarë me kolegët.

BINJAKËT

Këtë mbrëmje ju shohim pak të dashuruar. Në punë ka gjithmonë shumë angazhime por nuk mungojnë kënaqësitë. Do të shihni që pak nga pak gjithçka do të jetë mirë. Përveshni mëngët.

GAFORRJA

Në dashuri duhet të ecni përpara dhe të shikoni nga e ardhmja. Në punë Jupiteri në opozitë nuk ju ndihmon shumë dhe sjell disa vështirësi. Jo çdo gjë po shkon mirë, por gjërat kanë filluar të funksionojnë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 5 tetor 2023), një ditë shumë e bukur për ndjenjat, të cilat i keni lënë pak pas dore së fundmi. Në punë, krijimtaria po rritet. Do të shihni që pak nga pak gjithçka do të jetë mirë. Përveshni mëngët!

VIRGJËRESHA

Në dashuri ka diçka që nuk funksionon, por duhet të kuptojmë se çfarë. Flisni me partnerin tuaj dhe përpiquni të gjeni një zgjidhje. Vetëm në këtë mënyrë do të arrini gjëra të mëdha. Kujdes në punë sepse nuk do jetë një ditë shumë e këndshme.

PESHORJA

Keni një dëshirë të madhe për të mbështetur të tjerët, ndaj lërini emocionet tuaja të rrjedhin. Në punë mund të ketë pengesa të vogla por do arrini t’i kaloni në mënyrën më të mirë të mundshme. Përveshni mëngët dhe do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Do të jeni në gjendje të merrni edhe një kënaqësi të madhe.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 5 tetor 2023), jeni veçanërisht nervoz, veçanërisht në dashuri. Në punë është më mirë të shtyni vendime të rëndësishme. Do të jeni në gjendje të merrni një kënaqësi të madhe.

SHIGJETARI

Nëse ka dikë që ju pëlqen, veproni pa shumë mendime. Në punë tregohuni të vendosur në veprimet tuaja dhe të tjerët do ju ndjekin. Në fakt, keni karizëm të madhe dhe ata që ju rrethojnë do të ndikohen nga fjalët tuaja. Do të shihni që pak nga pak dhe gjithçka do të jetë mirë.

BRICJAPI

Dashuria është paksa e pasigurt kohët e fundit dhe nëse jeni ende i lidhur me një person të largët, do t'ju duhet të bëni një zgjedhje. Ka shumë kaos në punë, merrni kohë për të kuptuar se çfarë të bëni. Do të shihni që pak nga pak gjithçka do të jetë mirë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 5 tetor 2023), ka një shqetësim në dashuri, por do të kalojë. Në punë duhet të riorganizoni gjithçka. Përveshni mëngët dhe gjithçka do të jetë mirë. Do të jeni në gjendje të merrni një kënaqësi të madhe.

PESHQIT

Deri në këtë fundjavë do të keni mundësi të përjetoni shumë emocione. Në punë, nëse keni dëshirë të ndryshoni diçka, mund ta bëni së shpejti. Do të shihni që do të arrini të merrni një kënaqësi të madhe. /Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH